• 1 Ekim 2015
  • 555 views
7/24 Servis Talebi
0 (342) 371 58 78

Evlerin olmazsa olmaz malzemeleri elektronik ev eşyalarıdır. Bir ev döşenirken alınması gereken ilk eşyalar bunlardır. Mutfakta banyoda kullandığımız bu eşyalar sayesinde evlerimizin günlük tüm işlerini daha rahat şekilde yapabilmekteyiz. Bu elektronik ev eşyaları buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, ütü, klima vb. eşyalardır.

Ülkemizde elektronik ev eşyaları alanında en öncü marka simenstir. Simens ilk olarak 1847 yılında Almanya Berlin’de kurulmuştur. Başta sadece Almanya’nın birtakım ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan firma daha sonra gelişerek tüm dünyada popülaritesini arttırmıştır. Son olarak sanayi devriminden sonra üretmeye başladığı aletleri tüm dünyaya ihraç etmeye başlamıştır. Ülkemizde de uzun yıllardır simens marka ürünler kullanılmaktadır. Bu aletlerin bu denli fazla ilgi görmesinin nedeni çok uzun yıllardan beri gelen tecrübenin verdiği etkiyle çok kaliteli mallar üretmeleridir.

Simens marka ürünler de diğer tüm elektronik aletler gibi ara sıra bozulma kırılma yanma gibi problemler ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu problemleri aşmanın tek yolu o aletlerin tamir edilmesinden geçer. Tamir edilmeyecek hiç bir alet yoktur. Gaziantep siemens servisi olarak bu sloganı vizyon edindik ve başına ne gelirse gelsin tüm aletleri tamir etme kararı aldık. Simens marka tüm ürünlerinizi Gaziantep’in en kaliteli ve pratik teknik servisi olan Gaziantep simens servisine gönül rahatlığıyla getirebilirsiniz.

İşinde uzman arkadaşlarımız ve yıllardan beri süregelen tecrübemiz ile bütün simens marka ürünlerinizi ilk günkü gibi sağlam ve parlak yapıyoruz. Gaziantep siemens servisi her zaman yeniliklere açık bir servistir. Yeni çıkan tüm ürünler servisimizde kısa süreler içinde tamir edilmektedir. Sıra bekleme derdinize de son veriyoruz. Getirdiğiniz ürünü anında teknik ekibimize teslim edebilirsiniz. Maximum 3 iş günü içerisinde aletiniz sapasağlam bir hale getirilecektir.

Simens marka buzdolabı fırın ütü klima çamaşır ve bulaşık makinalarınızı dilerseniz siz getirin dilerseniz de telefonla bize ulaşın Gaziantep siemens servis olarak aletinizi evinizden bizzat gelip alalım ve tamir edilir edilmez evinize geri getirelim. Böylelikle tek bir adım bile atmadan bütün elektronik ev aletlerinizi tamir ettirebilirsiniz. Sizleri bu anlattıklarımızın doğruluğunu test etmek için firmamıza davet ediyoruz.

 


Etiketler: