• 23 Eylül 2016
  • 1.570 views
7/24 Servis Talebi
0 (342) 371 58 78

Profilo ürünlerinde sadece satış öncesinde değil satış sonrasında da en iyi hizmeti vermek amacıyla sektörde yerimizi aldık. Dünya devi bir firmanın servis hizmeti olarak her saat diliminde sizler için hizmet vermeye devam etmekteyiz. İleri teknoloji ürünlerimizin ara sıra arıza vermesi durumunda güler yüzlü ekibimizin disiplinli çalışma prensipleri doğrultusunda verdiğimiz hizmetler sayesinde sizlere ulaşıyoruz. Gaziantep profilo servisi Şehitkamil olarak ürünlerinizde yaşadığınız donanımsal sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı en kısa sürede çözerek mağduriyetinizi gidermekteyiz.

 

Telefon aracılığı ile ulaşacağınız müşteri hizmetlerimize bırakacağınız arıza kaydı anında teknik servis personellerimize iletilmektedir. Arıza kaydı kapsamında sizin bilgilerinize ulaşan teknik servis elemanlarımızda son derece donanımlı ekipmanları sayesinde evinize kadar ücretsiz olarak gelip ürünlerdeki sıkıntının sebebine bakmaktadırlar.

 

 Gaziantep profilo sevisi Şehitkamil hizmet kalitesi bakımından her zaman semt sakinlerine profesyonel iş ahlakı çerçevesinde hizmet vermektedir. Ürünlerinizdeki teknik problemlerde dünya standartlarında hizmet veren servis elemanlarımız ürünlerinizi sizin bir yere götürmenize gerek kalmadan gelip ücretsiz servis ile evinizden alarak atölyelerimize getirmektedir. En hızlı şekilde bakım ve onarımı yapılan ürünlerinizin sorunlarını çözümleyerek evinize tekrar ücretsiz bir şekilde getiriyoruz. Ürünlerinizin daha da uzun ömürlü olması açısından baştan sona en iyi şekilde kontrolleri yapılmaktadır.

 

Donanımsal sıkıntılarınız karşısında gereken yedek parça değişimleri konusunda ilk olarak müşterilerimizi haberdar ediyoruz ve bu şekilde gerekli onaylar alındıktan sonra yedek parçaları orijinal olanlarla değiştiriyoruz. Garanti kapsamında olan ürünlerden hiçbir ücret alınmamaktadır. Garanti kapsamında olmayanlardan da çok düşük bir hizmet ücreti alınmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman bizim için önemlidir. Gün geçtikçe artan müşteri portföyümüz ile en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizlerin de önerileri ve şikâyetlerine önem vererek hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktayız.