• 22 Aralık 2016
  • 1.285 views
7/24 Servis Talebi
0 (342) 371 58 78

Gaziantep Profilo Servisi Akyol semtindeki bürosunda müşterilerinin profilo markasının ürünlerinin bakım ve onarım hizmetleriyle ilgili faaliyetleri yürütmekte ve müşterilerinin ihtiyaçlarını bu doğrultuda karşılamaya çalışmaktadır. Gaziantep Profilo Servisi Akyol bölgesindeki servisinde haftanın yeni gün yirmi dört saat çalışan çağrı merkezi ve çalışma saatlerinde faaliyette bulunan tamir ekibi ile müşterilerinin taleplerine en kısa sürelerde cevap vermeye çalışmakta ve profilo markasının tüm ürünlerinde bu hizmeti etkili şekilde yürütmektedir. Profilo markasının bir dünya markası olması bu markanın birçok kişinin tercih ettiği bir marka olmasını sağlamaktadır.

 

Markanın bu kadar çok tercih edilir olmasının nedeni markanın kalitesiyle ilgilidir. İnsanlar aldıkları profilo ürünlerini yıllarca herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilmektedirler. Markanın ürünlerinin kalitesi ve kullanışlılığı kadar ürünlerin güncellenebilen teknolojik alt yapısının olması ve diğer birçok teknoloji ile uyumlu çalışabilen ekipmanlara sahip olması profilo markasını daha fazla tercih edilir hale getirmektedir. Profilo elektrikli ve elektronik ürünleri ile sahip olduğu geniş müşteri kitlesinin yoğun ilgi ve talep edilirliğine layık bir servis hizmeti ağını da kurmayı başarmış büyük markalardan olmayı başarmıştır.

 

Profilo markasının ünü kadar servis ağının genişliği ve servis hizmetlerinin kalitesi, ürünlerine garanti kapsamında sağladığı hizmetlerin niteliği ile de birçok markadan daha ileri ve önemli bir konumdadır. Bu konumunun hakkını veren bir marka olarak servis hizmetlerini Gaziantep Profilo Servisi Akyol bölgesi bürosunda da genel servis standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir. Gaziantep Profilo Servisi Akyol bölgesi servisinin etkili ve sürekli servis anlayışına sahip çıkarak verdiği hizmetlerle müşterilerini profilo markasından beklediği servis kalitesine ulaştırmaktadır. Müşterilerin profilo markasının kalitesini, konforunu ve ayrıcalığını servis hizmetlerinde de yaşıyor olması profilo markasının en önemli ve en sevilen farklılıklarındandır.