• 24 Kasım 2016
  • 1.232 views
7/24 Servis Talebi
0 (342) 371 58 78

Mevsimsel değişim süreçlerindeki en büyük yardımcımız olan klimalar belli kullanım süreleri sonunda bakım ve kontrollere ihtiyaç duyabilmekte ve daha sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımlara alt yapı oluşturulması amaçlanarak deneyimli ve usta bir ekibe teslim edilmesi konusunda büyük bir hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. İşte bu nokta içerisinde uzun süreli çalışmaların vermiş olduğu deneyimler ve müşterilerden gelen olumlu dönüşlerin gururu ile birlikte ilerlemekte olan Gaziantep klima servisi, müşteri odaklı çalışma prensibi ile birlikte sektör içerisinde fark yaratmaktadır.

 

Gelişen teknolojilerin sunmuş olduğu sürekli yenilikleri takip ederek her marka ve model klima seçeneklerine karşı büyük bilgi ve birikim sağlamayı başarmış olan servis, fan sıkışması, filtre temizliği, klima ayarları, elektronik arıza ve kesinti, su kaybı, kumanda arıza, kapak çalışmama, kompresör bağlantısının kopması, borularda karlanma, sensör arızası, vanalarda sıkışma, gaz kaçırma, rutin kontroller, yaz ve kış aylarında derece ayarları gibi birçok işlem için öncesinde sorunun temel sebebini belirlemek için yaptığı ön çalışma ile birlikte en doğru ve kesin çözümü sunmaktadır.

 

Güler yüzlü ve her biri alanında eğitimli olan teknik kadrosu ile birlikte gereken durumlar içerisinde yerinde bakım hizmeti de sunma ayrıcalığını yaşatmak olan servis, yapmış olduğu her işlem aşaması için kullanıcıya bilgi vermekte ve kullanıcı bilgisi doğrultusunda hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti ana prensibi doğrultusunda sorunun bildirilmesinden hemen sonra en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak amacı ile incelikle çalışmakta olan teknik ekip gereken durumlarda yapılması gereken parça değişimleri için ise garanti vererek güveni ortaya koymaktadır.

 

Gaziantep klima servisi yapmış olduğu tüm bu servis süreci içerisinde titizlikle çalışmakta ve sunmuş odluğu kalitenin karşılığı olarak en uygun fiyat garantisi de sunmaktadır.