• 7 Kasım 2016
  • 1.000 views
7/24 Servis Talebi
0 (342) 371 58 78

Dünyaca ünlü ve gelişen teknolojinin her detayını ortaya koyduğu ürünlere büyük bir incelikle işleyerek insan hayatını kolaylaştıran ve sürekli daha iyisini sunmak için çabalayarak gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırıp geniş bir kitle ile birleştiren Bosch marka, ürünlerin belli zamanlar içerisinde kullanımlarından kaynaklı aşınma, rutin bakım ve temizlik, onarım başlıkları altında müdahalelerine ihtiyaç duyduğu işlemlerin ürün için uzun ömür ve sağlıklı kullanım avantajına dönüştürülmesi amacı ile teknik servis alanının da kaliteli farkını ortaya koymaktadır.

 

Sanayi alanında gelişmiş bir şehir olarak tanıtım ve servis alanlarındaki alanın geniş olması sebebi ile Gaziantep bosch teknik servisi tüm ürün ve modeller için ortaya çıkabilecek olan arıza ve bakımlar konusunda büyük bir deneyim ve bilgi sahibi olmakta bu nedenle teknik müdahale gerçekleştirmeden önce yaptığı ön çalışma ile garantili ve sorun karşılığı en uygun ve kesin çözümler sunmaktadır. Sektör içerisine adım attığı ilk günden itibaren müşteri odaklı ve temiz bir çalışma prensibi ile hızla ve müşterilerden gelen olumlu yorumlar ile ilerlemektedir.

 

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı başta olmak üzere elektronik aletler için su akıtma, devir daim, fan arıza, soğutmama, buzlanma ve karlanma, çalışmama gibi her türlü çözümün garantili olarak ortaya konulduğu Gaziantep bosch teknik servisi deneyimli, alanında eğitimli ve güler yüzlü çalışma kadrosunun vermiş olduğu ayrıcalıkla arıza bildirimi sonrasında hızlı hizmet vermeyi ilke edinmektedir.

 

İhtiyaç duyulan durumlarda yapılan parça değişimleri için markasından almış olduğu sorumluluk ile güvence vermekte, kullanıcıya mağduriyet vermemek için yerinde bakım hizmeti sunarak teknik servis alanında yıldız olmaktadır. Kaliteli, güvenilir, doğru ve uzun ömürlü hizmet veren servis sektör içerisinde en uygun fiyat garantisi de sunmaktadır.