• 10 Kasım 2016
  • 919 views
7/24 Servis Talebi
0 (342) 371 58 78

Beyaz eşyanın kralı tabirine çok yakışan bosch, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle evlerin vazgeçilmez eşyalarını oluşturur. Büyük küçük her türlü beyaz eşya ürününü bosch kalitesine yakışır üretmiş firma, yurdun her noktasında hizmet sağlamaktadır.

 

Mağazalarından veya internet siparişlerinden ürün incelenerek ve hakkında bilgi alınarak yapılan alışveriş sonrası, ücretsiz Gaziantep bosch servisi adrese teslimat yapar. Firmanın ürün teslimatı Gaziantep bosch servisi ile kurulumunu gerektirdiğinden, uygun alanlara montaj işlemleri istenir. bosch servisi ürünlerine olan güveni ve kalitesini uzun süre muhafaza ettirebilmek adına, montaj esnasında nem, rutubet ve ortamın hava geçişkenliğine bakar. Dayanıklı ve sağlam uzun yıllar kullanılması amaçlanan beyaz eşyalarda motor ve fanların hava alabilmesi, duvara sıkışık olmaması gerekir.

 

Gaziantep bosch servisi her ürünün incelemesini yaparak montaja uygun ürünler için garanti formunu da doldurarak, olası arıza ve bakım durumları için ücretsiz hizmet belgesini de imzalar. Kullanım esnasında oluşabilen kullanıcı hatasından kaynaklı ya da teknik arızalar için, Gaziantep bosch servisi garanti içerikli ve kullanıcı kaynaklı ürünlerde bakım ücreti, teknik olanlarda herhangi bir ücret talebinde bulunmadan müdahale eder. Arızaların durumuna göre yerinde veya servis alanında olması gerekenlere en fazla 7 iş günü içinde teslimat sözüne riayet edilir.

 

Hızlı ve güvenilir teknik personel, telefonla aramalarda direk verilebilen randevulara uyum, firmanın adına yakışır kalitesini ortaya koymaktadır. İl sınırları içerisinde veya bağlı ilçe, köylerde de aynı hizmet kalitesi için üstün çaba sarf eder. Müşteri hizmetlerine günün 24 saatinde ulaşılabilir olması, bosch hakkında öğrenilmek istenen bilgilerin alınmasına veya uygun bulunmayan durumların iletilmesine olanak tanır. Güler yüzlü ve çözümleyici bilgiler ışığında, müşteriye sabır ve itina ile yaklaşım sunularak, gereken açıklamalar için  tarafından aranılacağı ve kesin sonuca ulaşılacağı bilgisi verilir.