• 17 Eylül 2016
  • 695 views
7/24 Servis Talebi
0 (342) 371 58 78

Beyaz eşya ve diğer ev aletleri sadece bayanların değil bayların da fazlasıyla kullandığı ve arızasına tahammül edilemeyen cihazlarımızdır. Örneğin bir buzdolabının arızası acil kriz nedenidir. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ise kısa zamanlı bir kriz nedenindir evinizde. Buzdolabındaki arıza belki tüm yaz uğraştığınız konservelerinizin belki de kurbandan kalan etlerinizin bozulmasına neden olacak tüm işlerinizi aksatacak bir arızadır. Bosch hayatımıza girdiği onlarca yıldan beri sizin ev hanımlarının ya da çalışan bay ve bayanların bu krizde tek başına kalmaması için geniş bir servis ağını hizmetinize sunmaktadır.

 

Sadece ürün satmak ülkemizde başarı nedeni değildir. Zira kullanıcılar sadece ürün kalitesine değil satış sonrası servis hizmet ağı ve kalitesine bakmaktadır. Bu da dilden dile reklam dediğimiz en iddialı ve en etkili iletişim modelidir. Eğer servis hizmetiniz bu konuda zarar görmüşse direk satışlarınıza yansıyacaktır.

 

Bosch bu konuda senelerin verdiği tecrübe ve % 100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Gaziantep’te de sorunsuz servis hizmetine sahiptir. Gaziantep bosch servisi telefonu sık arayanlar kısmına rehberinize kayıtlı olmalı ve bir telefonla ulaşılabilir servisinizi arayabilirsiniz.

 

Servis ekip personelleri tüm eğitimlerini tamamlamış her türlü teknik müdahaleye durumdadır. Güvenle çağırabileceğiniz servisimiz Gaziantep’te tüm ilçelere hizmet verecek durumdadır. Hafta içi her gün hizmet veren servis anlayışı ile Gaziantep bosch servisi telefonu bir alo mesafesinde sizi beklemektedir.

 

Yüzde yüz orjinal yedek parça hizmeti verildiğinden servisimize teslim edilen ürünlerin kalitesinden kesinlikle şüpheye yer vermeden tamirleri yapılır. Orjinal yedek parçaların garantili olması nedeniyle yeni ürün almış gibi güvenle servis hizmeti alacaksınız. Ürün teslim süresi arızanın türüne ve tipine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Minör arızalar gün içinde teslim edilebilirken majör arızalar için atölyeye alınan ürünlerin teslim süresi değişkenlik gösterebilmektedir.