• 8 Aralık 2016
  • 915 views
7/24 Servis Talebi
0 (342) 371 58 78

Beyaz eşya da yaptığı önemli ve göz ardı edilemeyecek kampanyalar sayesinde, satış rakamlarını sürekli arttıran, ürünlerinin kaliteli ve uzun ömürlü olmasına dikkat eden Gaziantep ariston servisi, son zamanlarda firmanın yüksek kar elde etmesini sağlamaktadır.

 

Evlerde ya da işyerlerinde kullanılmak üzere alınan beyaz eşyalar, belli noktalardaki mağazalardan alınırken, özellikleri, uygun fiyatı, kullanım kolaylıkları ve sağladığı enerji tasarrufu hakkında müşteriye bilgilendirme yapılarak satış imkânları sunulur. Çeyiz paketlerinin yaz dönemlerinde sağladığı avantajlarla, küçük ev aletlerinden büyük beyaz eşyaya kadar her şeye sahip olabilmenin imkânları sunulmaktadır. Bu kadar eşyayı satın aldınız peki kurulumu nasıl olacak diye düşünmenizi engelleyecek durum ise, Gaziantep ariston servisi sayesinde mümkün olmaktadır.

 

Beğenerek, inceleyerek zevkinize göre aldığınız şık beyaz eşyalar, servis sayesinde, istenilen ve tesisatın geçtiği alanlara montajı yapılarak kullanıma hazır hale getirilir. Konusunda uzman teknik servis personeli, kullanıcıya bilgilendirme yaparak, daha az enerji ve yüksek performans elde edilebilen makinalarla ilgili açıklamalarda bulunur. Birçok beyaz eşya markası ile rekabet içerisinde olan ariston, son yıllarda ataklar yaparak bir adım öne geçmeyi başarmış firmalardandır. Güven veren ve kolaylık sağlayan ürünler, kullanımı kolay ve basit işleve sahiptir.

 

Ariston yapılan alışveriş sonrası ücretsiz servisle beyaz eşyayı adrese göndererek, arzu edildiği takdirde Gaziantep ariston servisi ile hemen montajını da sağlama imkânları sunar. Ücretsiz olan servisler sayesinde kaliteli ürünün uzun ömürlülüğü de garantiye alınmış olur.  servisin onayıyla başlatılan garanti süresi, kullanım dışında oluşabilecek tüm arıza ve bakım gerektiren işlemleri kapsamaktadır. Bu süre zarfında hiçbir şekilde ücret talep edilmeyip, kullanıcıyı zor durumda bırakmayacak hızla ve süratle, kullandığı ariston ürününe müdahale edilerek eski haline getirmek için çaba sarf edilir.