• 4 Kasım 2016
  • 908 views
7/24 Servis Talebi
0 (342) 371 58 78

Teknik servis işlerinde önemli olan, tecrübe ve birikim hemen hemen bütün servis elemanlarında vardır. Ayrıca, teknik servis elemanlarının sertifika sahibi olması da zorunludur. Gerekli teknik eğitimi almaları, teknik servisi hizmetini vermeleri için son derece önemlidir. Arıza veya bakım için fujitsu siemens Gaziantep servisi elemanlarını aradığınız zaman, en kısa zamanda adresinize gelirler.

 

Yakınlarda fujitsu siemens Gaziantep servisi aracı varsa, araç adresinize yönlendirilir ve en kısa zamanda adresinize gelerek teknik servis hizmeti verirler. Teknik servisin en kısa zamanda gelmesi yanında, yıllık bakım ve onarım işlerini en iyi şekilde yapması da oldukça önemlidir.

 

Klima, kombi ve beyaz eşyaların yıllık bakım ve onarım işleri yanında, müşteri şikâyetlerine göre bakım ve onarım işleri de en iyi şekilde yapılmaktadır. Klimalar sürekli çalıştıklarından, yıllık bakıma ihtiyaçları vardır. Kombi ve beyaz eşyalar da sürekli çalıştıklarından yıllık bakıma ihtiyaçları vardır. Değişmesi gereken yedek parçaların tedariki, teknik servis için sorun değildir.

 

Gaziantep ili içerisinde hizmet veren teknik servis, aynı zamanda ilçelere de servis hizmeti götürmektedir. Günümüz şartlarında oldukça önemli bir yeri olan teknik servis hizmeti, garanti kapsamında başvurulması gereken adreslerdir. İşten anlamayan veya teknik servis olmayan kişilere klima, kombi ve beyaz eşya bakımı ve onarımı yaptırmak oldukça risklidir. Ayrıca garanti kapsamı dışına çıkmasına neden olur. Bu nedenle fujitsu siemens marka kombi, klima ve beyaz eşyalarınızı, bu konuda uzmanlaşmış olan fujitsu siemens Gaziantep servisi elemanlarına yaptırmak, en doğrusu olacaktır.

 

Günlük yaşantımızın bir parçası haline gelen klimaların bakımını yaz aylarından önce, kombi bakımını da kış aylarından önce yaptırmalısınız. Beyaz eşya bakımı da yıllık yaptırılmalıdır. Deforme olan veya performansı düşen beyaz eşya, kombi ve klimalar, teknik servis elemanlarının bakım ve onarımından geçmelidir.