• 30 Ocak 2016
  • 648 views
7/24 Servis Talebi
0 (342) 371 58 78

Gaziantep’teki en hızlı ve en iyi Profilo servisi olma hedefi ile yola çıkan Gaziantep Profilo servisi firmamız bugün deneyimli ve tecrübeli çalışanları ile en iyi firmalardan biri olmuştur. Çözüm odaklı çalışma anlayışımız ile siz kıymetli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Biz Gaziantep Profilo servisi firması olarak alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız ürünlerinizde yaşayabileceğiniz tüm sorunlara kısa sürede çözüm sunmaktadır. Elemanlarımız evinize geldikten sonra cihazınızdaki arızayı tespit ettikten sonra yapılması gereken işlemler hakkında size kapsamlı bir şekilde bilgi verecektir. Sizin de onayınız doğrultusunda gerekli tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirecektir. Firma olarak standart birçok hizmeti sizlere sunmaktayız.

Yaşam alanlarınıza saygı gösteriyoruz ve hijyen koşullarına özenle uyum sağlıyoruz. Bu konuda tüm çalışanlarımız ayaklarına galoş takarak gerekli olan özeni titizlikle göstermektedirler. Arızalı cihazınız ile ilgili yapılması gereken neyse onu yapıyoruz. Eğer mevcut yerinde sorun giderilebilecekse sizin de onayınız doğrultusunda yerinde müdahale ile sorun çözülür. Eğer daha önemli bir problemse sizin de onayınızı alarak cihazı servis merkezimize götürerek tüm işlemleri burada gerçekleştiriyor ve gerekli olan tüm testleri de ayrıca yapıyoruz.

Sizde bu hizmetleri bizden almak ve bunu en uygun şartlarda almak isterseniz verdiğimiz numaralardan bizi hemen arayabilirsiniz. Biz Gaziantep Profilo servisi firması olarak bölgenin en büyük ve en kaliteli servis firmasıyız. Ayrıca bütün cihazlarınızın ilk çalıştırma ve garantiye alma işlemlerinizi de biz yapıyoruz. Biz bu işin en iyisiyiz.