• 9 Eylül 2016
  • 799 views
7/24 Servis Talebi
0 (342) 371 58 78

İşlevi gereği günlük yaşantının odak noktasında olmakta olan klimalar kışın ısıtma ve yazın soğutma için kullanılmaktadır. Kullanımları sırasında meydana gelen hatalar ve her elektronik üründe olduğu gibi belli süre sonlarında yapılması gereken rutin bakım ve kontroller ise ürünün sağlıklı çalışır devamlılığının sağlanabilmesi için işine saygılı ve deneyimli olan servis arayışını ortaya koymaktadır. İşte bu aşamada yapılması gereken tüm işlemlerin ve sorumluluğun farkındalığı ile müşteri odaklı çalışmakta olan Gaziantep klima servisi benzerlerinden büyük bir fark ile ayrılmakta ve müşteri memnuniyetini en öne aldığı çalışma prensibi ile birlikte yıllardır güvenle ve gururla ilerlemektedir.

 

Klimalar kış aylarında yaptıkları ısıtma işlevi sonrasında yaz aylarındaki soğutma işlevine geçmeden önce rutin olarak bakım istemekte ve mevsim geçişleri esnasında ayarların düzeltilmesi gerekmektedir. Bunun dışında su akıtma, boru tıkanma, filtre temizliği, toz temizliği, fan arıza, kapak arıza, kompresör arıza gibi birçok işlem için ise yapılması gereken her teknik müdahalenin bilince de ve çalışma hayatının vermiş olduğu deneyim ile birlikte bilgi ile hareket etmektedir. Yapılan çalışmadan sonra ortaya konuşmuş olan sorun ve nedeni netleştirilerek en doğru ve kesin olarak sorunu ortadan kaldırabilecek olan çözüm üretilmekte, gerekmesi hainde yapılan parça değişimi garantili bir şekilde sunulmaktadır.

 

           Gaziantep klima servisi tarafından yapılmakta olan her işlem kullanıcı bilgisi dahilinde olmakta, servis anlayışı gereği yapılacak olan her teknik müdahale kullanıcı onayına sunulmaktadır. Aradaki müşteri ve servis ilişkisini güven üzerine oturtarak hareket etmeyi ilke edinmiş olan servis güler yüzlü, teknik bilgi ve deneyime sahip ve gerekli olan tüm eğitimlerden geçmiş olan çalışma kadrosu ile birlikte sorunun bildirilmesinden hemen sonra mümkün olan en kısa sürede cevap vererek kullanıcı mağduriyetinin önüne geçmektedir.