• 29 Ekim 2016
  • 1.047 Görüntülenme
7/24 Servis Talebi
0 (342) 606 0575

Gaziantep Arçelik servisi olarak Arçelik markalarından olan çamaşır makineleri buzdolapları fırın bulaşık makinesi gibi her evin ihtiyacı olan beyaz eşyalarının bakım ve onarım hizmetini vermektedir. Arçelik cihazlarda her markada olduğu gibi uzun kullanımlarda bozulabilir veya bakım isteyebilir. Kullanıcıları ise bozulan veya bakım isteyen elektronik cihazlarını uzman tecrübeli eller tarafından y onarım ve bakımının yapılmasını isterler.

 

O zaman bozulan Arçelik markalı elektronik ürünlerini yaptırabileceğiniz tek adres Gaziantep Arçelik servisi. Yaygın hizmet ağı ile hizmet veren Gaziantep Arçelik servisi Gaziantep ilinde hizmet vermektedir. Gaziantep ilinde Bağlar başı, Burç, ceviz, Düztepe, Geneyik vb. gibi yerlere hizmetlerinde sınır tanımamaktadır. Ayrıca birbirinden yeni teknoloji ile çok amaçlı tasarlanan Arçelik markalı beyaz eşya ve elektronik küçük ev aletleri ile müşterileri ile mağazalarında buluşmak üzere bekliyorlar. Arçelik alışverişlerin yapan müşterilerine çok cazip fiyatlar indirim fırsatı sunmaktadır.

 

Arçelik markası dışında Beko ve Altus markalarının bakım ve hizmetini yapan Gaziantep Arçelik servisine 7/24 saat servis hizmet vermektedir. Bozulan veya bakıma ihtiyacı olan Arçelik marka ürünleri başat olmak üzere kullanıcıların bir telefonu ile uzman ekipler tarafında arızalı cihazın adresine gidilerek arıza tespiti yapılmaktadır Eşyalar da küçük arıza veya bakımı tespit edilince gerekiyorsa bulunduğu yerde onarımı veya bakımı yapılmaktadır.

 

Eğer cihazlardaki arızalar çok büyük ve yerinde yapılamayacaksa teknik ekipler tarafından Arçelik servisine getirilerek onarımı yapılıp tekrar adreslerine teslim edilmektedir. Gaziantep Arçelik servisi de görev alan ekiplerimiz arıza yapan ürünlerin arızaları hakkında kullanıcılara bilgi vermekte ve doğru kullanımı için fikir ve görüşlerini dile getirmektedir.

 

Gaziantep Arçelik servisi bünyesinde görev alan ekipleri son derece kaliteli eğitim almış sertifikalı ve işinde ehli ekiplerden oluşmaktadır. Teknik ekiplerimiz le birlikte müşteri memnuniyeti prensibimizdir. Güler yüz sevgi saygı çerçevesi içinde işlerimizi yürütmekteyiz.