• 7 Eylül 2016
  • 1.070 views
7/24 Servis Talebi
0 (342) 371 58 78

Teknik servis, günümüz şartlarında çok önemli bir hale gelmiştir. Sertifikalı, eğitimli ve tecrübeli teknik ekipler, her zaman için gerekli bir hale gelmiştir. Bir cihazın teknik servisi yoksa yedek parçası yoksa o cihaz tercih edilmez. Bu nedenle teknik servis bosch servis Gaziantep Şehitkamil için, bir telefon yeterlidir. Anında kapınıza servis gelmektedir. Servisin kapıya gelmesi ve hizmet sunması oldukça hızlıdır. Fiyat konusunda başta söylenen fiyatlar geçerlidir. Yeni bir masrafın çıkması halinde, müşteri onayına sunulduktan sonra, ekleme yapılır. Cihazın onayı olmadan yıllık bakım ve diğer onarım işlemleri yapılmamaktadır.

 

Gaziantep ili ve Şehitkâmil Mahallesi için teknik servis ihtiyacı, bir telefon kadar yakındır. 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri ile her zaman için hizmete hazır olan teknik servis elemanları, eğitimli ve tecrübelidir. Sertifika eğitimi almış olan teknik elemanlar, gerekli olan tecrübe ve birikime de sahiptirler.

 

Klima, kombi ve beyaz eşya yıllık bakım ve onarım işlerinde uzman olan teknik servis, belli bir periyotta bakım yapmaktadır. Klima bakımında, öncelikle filtreyi temizlemektedir. Daha sonra ise toz ve polen temizliği yapılmaktadır. Fan bakımı ve diğer parçaların bakımı ile işlem sona erdirilmektedir. Kombi bakımı ise çok önemlidir. Kış ayları girmeden kombi, yaz ayları girmeden klima bakımı bitmelidir. Kombi bakımında suyun ısınması, pompalanması ve peteklerin ısınması gibi konular yıllık bakım işleminde kontrol edilir. Müşterilerin şikâyetlerine göre de bakım ve onarım yapan teknik servis elemanları, cihazları sökmeden bakıma tabi tutarlar.

 

Beyaz eşyaların yıllık bakım ve diğer onarım işlerinde bosch servis Gaziantep Şehitkamil Mahallesi için oldukça makul fiyatlar sunmaktadır. Bu makul fiyatlar, müşterilerin onayı ile belirlenmektedir. Günümüz teknolojisi sürekli gelişmektedir. Bu nedenle Bosch gibi ürünlerin yeni versiyonları çıkmaktadır. Bu yeni ürünlerin teknik bakım ve onarımı için, teknik elemanlar sürekli olarak eğitim almaktadırlar.