• 29 Ocak 2016
  • 585 views
7/24 Servis Talebi
0 (342) 371 58 78

Gaziantep Profilo Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin sorunlarını kısa sürede, uygun fiyatlarla ve güvenilir iş garantisi ile tamamlamaktayız. Personelimiz kurulduğumuz günden bu yana daha da bilgili ve işinde uzman deneyime sahiptir. Her zaman gelişen yeni teknolojiyi takip ederek birçok teknolojik alet ile servisçiliği kolaylaştırmıştır.

Servisimiz, yaptığı işlerindeki başarı ve hoşgörüsü ile şuana kadar olan tüm müşterilerimizden memnun ayrılmıştır. Öncelik bizim için müşteri memnuniyeti ve yaptığımız iştir. Her geçen gün ekip arkadaşlarımız kendini daha da geliştirmekte ve giderdiğimiz profilo marka tüm beyaz eşya bakım, montaj, tamir veya yedek parça değişim konusunda yeterince bilgiye sahibiz.

Yılların tecrübe ve deneyimi ile daima ileri odaklı başarılı sonuçlar almaktayız. Müşteri memnuniyeti prensibimizle Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçelerinde, konusunda uzman personelimizle 7/24 saat hizmet sunana servisimiz müşterilerimizin sorunlarını anlayan ve en iyi müşteri memnuniyetini amaç edinmiş personel hizmet vermek en önemli ilkelerimiz arasındadır.

 Gaziantep Profilo Servisi konusunda sürekli gündemi takip ederek en son teknolojik çözümler üretmekteyiz. Arazları en kısa sürede çözüp müşterimizi mağdur etmiyoruz. , Gaziantep ve tüm ilçelerine 7/24 kesintisiz hizmet veren Gaziantep Profilo Servisi, teknik personeli ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Unutmayın ki her zaman yanınızdadır. Sizin istediğiniz zaman içerisinde evinize veya işyerinize en hızlı servisi yönlendirmekteyiz. Profilo marka tüm cihazlarınıza servis hizmeti ile kısa sürede çözüm odaklı oluyoruz.